marmaris yeni sayfa
29-09-2020 16:45 Kategori: GENEL

Portakal, denizcinin şikayetini paylaştı!

Portakal, denizcinin  şikayetini paylaştı!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

Özel bir tekneyle geldiği Marmaris’te ailesiyle birlikte tatil yapan ünlü gazeteci Fatih Portakal, yörenin denizcilerinin bir şikayetini sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

FOX TV ana haber spikerliğinden ayrılarak İzmir’de yaşama başlayan gazeteci Fatih Portakal, tatil için özel bir tekneyle geldiği Marmaris koylarında yaklaşık 2 haftadır eşiyle birlikte tatilini tadını çıkarıyor. Portakal çifti, tatillerinin bugüne kadarki bölümünde Selimiye, Turgut, Orhaniye, Hisarönü ve Bozburun’da dolaştı. Burada bulunan dostlarını da ziyaret eden çift, hayranlarıyla öz çekimler yaptı. Önceki gün Hisarönü Mahallesi’nde giden Fatih Portakal burada denizci Niyazi Şengül ile karşılaştı. Portakal, bir süre sohbet ettiği Şengül’ün kendisine ilettiği teknelerden atıkların alınmadığı yönündeki şikâyeti sosyal medya hesaplarında paylaştı.  Ünlü gazeteci, Şengül’le birlikte çekilmiş fotoğrafa şu yazısını ekledi:

ZOR OLMASA GEREK!

 “Hisarönü’nden merhaba… Arkadaşım Niyazi Şengül, Körfez’in ev sahiplerinden…Körfezin en önemli sorununu anlattı: Tekne çöpleri… Teknelerin artıklarının toplanmamasının büyük problem olduğunu söylüyor. Geçen yıla kadar Marmaris Deniz Ticaret Odası’nın teknesi topluyormuş. Bu yıl maalesef kaldırılmış. Marmaris ve Muğla Büyükşehir belediyelerinden yardımcı olmalarını istiyorlar… Zor olmasa gerek…”

Portakal, sözlerini #dünyanındenizlerinikoruyalım mesajıyla tamamladı.

 

Ali GÜNDOĞAN

 


Bu haber 188 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ