marmaris yeni sayfa
12-06-2019 10:08 Kategori: GÜNDEM

Ülke çapında çok anlamlı bir etkinlik başlıyor

Ülke çapında çok anlamlı bir etkinlik başlıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kelebek Çocuklar adına farkındalık ve medikal destek yaratmak için taşınabilir ses ve müzik sistemleri “Masal Müzik Bose Shop” işletmecisi Serkan Göknur koordinesinde Yıldırım Mayruk ve Can Çapar “2019 Yaz Defilesi” Green Nature Diamond Otel’de gerçekleşecek"

Üst düzey ses sistemlerinin Marmaris’teki deneyimli ve güçlü firması ‘Masal Müzik Prodüksiyon’, ülke çapında ses getirecek bir organizasyona imza atıyor. Kelebek hastalığı bulunan çocuklar hakkında farkındalık yaratmak ve onlara medikal destek sağlamak amacıyla, modanın duayen ismi Yıldırım Mayruk'un yaz koleksiyonu defilesini Marmaris'e getiriyor.

MODACI ÇAPAR’DAN BÜYÜK ŞOV

Moda markası Can Çapar'ın ‘Fashion Show'u ile müzik ve görsel şovların renklendireceği, birbirinden ünlü 20 mankenin podyuma çıkacağı, Kelebek Çocuklar Derneği Kurucusu ve Yöneticisi sanatçı Fulden Uras'ın da katılacağı 5 yıldızlı Green Nature Daimond Otel'deki defile, 15 Haziran Cumartesi akşamı saat 19.00’da başlayacak.

ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLECEK

ABD menşeli ses sistemi markası Bose'nin Marmaris Bayii de olan Masal Müzik'in sahibi Serkan Göknur, organizasyonun geliriyle Kelebek Çocuklar Derneği'ne medikal destek sağlayacaklarının altını çizdi. Göknur,  ”Sadece defile değil aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğümüz bu özel geceye, kalbi kelebek çocuklar için atan tüm modaseverleri bekliyoruz” dedi.

TANITIMA DA KATKI

Genç girişimci Serkan Göknur, gerek defile, gerek fashion show, gerekse Masal Müzik farkıyla gerçekleşecek ses ve görsel şölenin yanısıra organizasyonun, Marmaris tanıtımı açısından da önemli sonuçlar doğuracağına olan inancını dile getirdi. Göknur, şunları söyledi: “Burada konaklayacak ünlüler, sosyal medya hesaplarından Marmaris paylaşımları yapacak.  Basın mensuplarına röportajlar verecek. Dolayısıyla hem sosyal hem de geleneksel medyada cennet Marmaris’imizin adı güzelliklerle anılacak. Zaten, organizasyonumuzun hedeflerinden biri de özellikle iç turizm pazarı açısından Marmaris’imize katkı sağlamaktı. Umarız, bunun da mutluluğunu yaşarız.”

YAZ GÜNLERİ İÇİN ÖZEL KIYAFETLER ÜNLÜLERLE SERGİLENECEK

Marmaris’teki defilede, mankenler podyuma Yıldırım Mayruk Moda Laboratuvarı tarafından hazırlanan yaz akşamlarına özel hazırlanmış  abiye kıyafetleriyle podyuma çıkacak.

Kıyafetler,  Günay Musayeva, Ece Gürsel, Ebru Öztürk, Tuğçe Sarıkaya, İkbal, Yağmur Ayaz, Kübra Yıldız, Zeliha Çal, Yana ve Erjena Avokadnas’ın da aralarında bulunduğu tanınmış mankenler tarafından sunulacak

 

Ali GÜNDOĞAN


Bu haber 6046 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ