marmaris yeni sayfa
23-08-2019 11:31 Kategori: MAGAZİN

Fenomen Marmarislileri, Marmarisliler onu sevdi

 Fenomen Marmarislileri, Marmarisliler onu sevdi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Marmaris İlçesi’nde bir diskoda bir ay arayla ikinci kez sahne alan internet fenomeni Kerimcan Durmaz, DJ kabininde 3 bin kişiyi çaldığı müzik ve danslarıyla coşturdu. "

Marmaris İlçesi’nin Barlar Sokağı’nda bulunan Güney Ege’nin üç bin kişi kapasiteli en büyük kapalı “Andromeda” adlı diskosunda, internet fenomeni Kerimcan Durmaz dördüncü kez sahne aldı. Diskonun sahne alacağı disko önünde tatilci ve ilçe yaşayanları, içeri girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Mekân, kapasitesini doldurunca kapılarını kapattı. İlk olarak sahneye çıkan Rus ve Türk dansçı kadınlar hareketli müzikler eşliğinde şovlarını sergiledi. Gece saat:01.30’da alkış ve tezahüratları arasında internet fenomeni sahnedeki DJ bölümünde yerini aldı. “Marmarislilerle enerjim artıyor” diyerek hayranlarını selamlayan Durmaz, kıvrak dans figürleriyle hayranlarını coşturdu. Ağırlık olarak yabancı hareketli şarkıları çalan Kerimcan Durmaz, mikrofonla eşlik etti. Hayranları, çalan müzikler eşliğinde dans ederken fenomenin fotoğraflarını çekmek için birbirleriyle yarıştı. Kendine özgü, sıra dışı ve eğlenceli hareketleriyle dikkati çeken Durmaz, hayranlarının yoğun ilgisi karşısında sahnesini uzatarak 2 saat 30 dakika DJ kabininde unutamayacakları bir gece yaşattı.

Durmaz, “ Marmarislilerin ve burada tatil yapanların enerjisine hayranım. Tüm hayranlarıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Ben onları onlar beni çok seviyor. Marmaris’te sahne almaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. Simge Özer ise, “ Marmaris’te tatil yaptığım sürece fenomenin diskodaki gösterisini izlemek için gittim. Dansları ve çaldığı müzikleri ile güzel enerji veriyor” dedi.

Ali GÜNDOĞAN

 

 


Bu haber 58577 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER MAGAZİN HABERLERİ