marmaris yeni sayfa
17-09-2019
Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

YATAĞAN’DA STÜDYO KAAN BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLERLE HİZMETE GİRDİ

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Yatağan’da bir yenilik daha gerçekleşti. İlçenin renkli simalarından olan Stüdyo Kaan’ın sahipleri Cafer ve oğlu Kaan Adana ilçede yüksekokul öğrencilerinin de fazlalaşması sonrası bir yenilik yapıp son sistem araç ve gereçlerle ilçede aranan bir stüdyo oldu.

Sevgili okurlarım, 20 yıldır Yatağan’da profesyonel fotoğrafçılık yapan Stüdyo Kaan’ın sahipleri baba-oğul Cafer ve Kaan gitmiş oldukları düğün ve nişan törenlerinde Drone, Jimmyjip, fotoğraf makineleri ve kamera teçhizatlarında yenilik yapıp hizmet vermeye başladılar.

Sevgili okurlarım, Stüdyo Kaan’ın ortaklarından olan Kaan Adana’nın yüksekokulu bitirir bitirmez ilk işi mesleğini en iyi şekilde icra edebilmek adına aylarca kurs gördüğü söyleniyor.

Sevgili okurlarım, Stüdyo Kaan Yatağan’da öncülük yaparak İzmir’den almış oldukları son sistem araçlarla herkes tarafından aranan bir stüdyo oldu. Bu gelişmeler olunca, düğün ve nişan yapan vatandaşların tercih ettiği bir işyeri olarak anılmaya başladı.

Hangi işyerinde olursa olsun bir yenilik yaptığınızda mutlaka karşılığını alırsınız. Yatağan’da da bu güzel girişimi, yeniliği gerçekleştiren düğün ve nişan  törenlerini yapanların aranan ismi haline gelen Stüdyo Kaan’ın sahiplerinden olan Kaan Adana görüşlerini şöyle açıkladı: “Dört yıllık yüksek okulu bitirdikten sonra işyerini daha organize bir şekilde yeni malzemelerle geliştirilmesi gerektiğini gördüm. Bu araç ve gereçleri iyi kullanabilmek için kurs aldım. Böylelikle, işyerimizin işleyişi tamamen değişti. Yani anlayacağınız, bu özellikler ile daha fazla iş yapma imkanımız oldu. Tabi bu da  babam Cafer Adana’nın büyük gayretleri ile gerçekleşti” dedi.

Sevgili okurlarım

 

Bu makale 1371 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI